Abyss: The Wraiths of Eden

Windows için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 433.27 KB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Alawar Entertainment, Inc
Abyss: the Wraiths of Eden; gizemli bir şekilde kaybolan su altı kaşifi Robert Marceau'yu bulmak için okyanusun gizemli derinliklerine inen Abbss'i yöneteceğiniz korku, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Abyss: the Wraiths of Eden; gizemli bir şekilde kaybolan su altı kaşifi Robert Marceau'yu bulmak için okyanusun gizemli derinliklerine inen Abbss'i yöneteceğiniz korku, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Etkileyici su altı sahnelerinin bulunduğu oyunda su altı kaşifi Robert Marceau gizemli bir şekilde okyanusta kaybolur. Abyss nişanlısını bulmak için oksijen maskesini takar ve okyanusun derinliklerine iner. Şeytanlar tarafından yönetilen bir batık şehre rastlar. Abyss ile birlikte bu batık şehrin gizemini çözmeye çalışıyorsunuz.

Abyss: The Wraiths of Eden oyunu içerisinde; 40 göz kamaştırıcı egzotik su altı mekanları, 16 benzersiz gizli nesne bulmak için sahneler, 22 mini oyunlar, Rahat, gelişmiş ve uzman olmak üzere 3 farklı oyun modu, Derinlemesine strateji rehberi gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Abyss: The Wraiths of Eden indir